עמוד הבית / אתרים / גאדג'טים ואלקטרוניקה / איזה אזניות הכי מתאימות לי

איזה אזניות הכי מתאימות לי

אז מה אנו אמורים לעשות אם אנחנו מעוניינים לקנות אזניות כי הישנות שלנו מלפני 10 שנים כבר עוד שניה שובקות חיים ופשוט אין לנו מושג במוצרי אלקטרוניקה. שאלה נהדרת ומיד נענה עליה. מה בעצם הכי חשוב לנו לדעת לפני שנרכוש מוצר אלקטרוניקה חדש ובפרט אזניות. עולם האלקטרוניקה מתחדש בקצב מסחרר וכל שנה יוצאים מוצרים חדשים המחליפים את קודמיהם ומשוכללים הרבה יותר. אין לזה סוף. המוצרים החדשים יהיו מהירים יותר, בעלי ממשק נוח יותר וכמובן שיפים יותר. אז כנראה שנחפש אזניות נרצה שאיכות הסאונד תהיה טובה, שהן יחזיקו זמן רב ובקיצור, מוצר שיגרום לנו להיות מרוצים ממנו. חשוב לציין שאם אנחנו מתעסקים בסאונד ואזניות שנרצה ישמשו אותנו לעבודה אז נצטרך לחפש את מה שיעשה את העבודה הכי טוב. הכל תלוי במטרה לשמה נקנה את המוצר.

לרשימת אוזניות שהגולשים המליצו >>

סוגים שונים של אזניות, יתרונות וחסרונות

 1. אזניות לספורט –
  אם אנחנו מכורי ספורט אז כנראה שאנחנו גם שומעים הרבה מוזיקה בזמן הכושר. כשנבחר אזניות המתאימות לשעת האימון שלנו כדאי מאוד שיעמדו בכמה קריטריונים. חשוב מאוד שיהיו עמידות בזיעה ובגשם כך נוכל לצאת לאימון בכל מזג אויר. אם אתם אנשים עסוקים ומנהלים שיחות עבודה תוך כדי כושר אז חשוב אזניות תהיה אופציה של דיבורית וכך תוכלו לעשנות לשיחות. דבר אחרון הוא הנוחות. חשוב מאוד שהאזניות יהיו נוחות וישבו טוב על האוזניים ולא יזוזו ממקומן כי השימוש בהן הוא לאורך זמן. ניתן לחבר אותן למחשבים ומוצרי אלקטרוניקה שונים.
 2. אזניות אלחוטיות –
  האזניות האלחוטיות הן איכותיות יותר וחלקן משתמשות בטכנולוגית הבלוטוס. האזניות האלחוטיות מאפשרות טווח תנועה רחב יותר מהרגילות, הן אינן מהוות סכנת מעידה כי אין להם חוט, ניתן להשתמש בהן בהמון מקומות, לענות לשיחות ולהחליף בין חברים כיוון שעובדות על בלוטוס. החיסרון של אזניות אלו הוא הכובד שלהן שתואם את גודל הבטרייה ובנוסף הבטרייה לא תמיד מחזיקה זמן רב. ניתן לחבר אותן למחשבים ניידים וטאבלטים.
 3. אזניות עם סינון רעשים –
  כל האזניות הקיימות אמורות לבטל רעשים עד רמה מסויימת. בדרך כלל האזניות הסגורות הן הטובות ביותר לביטול הרעש החיצוני ולבידוד האוזן ויהיו טובות במיוחד לחדרי סאונד, בתים ואפילו משרדים. למקומות ציבוריים הוא יהיה פחות יעיל לכן צריך לרכוש אזניות עם טכנולוגית ביטול הרעש הפעיל. טכנולוגיה זו יודעת להקשיב לרעש מסביבכם ולגן לכם אותו בחזרה בדיוק את אותו הדבר בטווח של 180 מעלות. בקיצור, הן יכולות להציע סביבה שקטה מאוד. החיסרון יכול להיות שטכנולוגיה זו תגזול יותר בטרייה. ניתן לחבר אותן למחשבים ומוצרי אלקטרוניקה שונים.
 4. אזניות תוך אוזן –
  אלו בעצם האזניות הרגילות. הן נכנסות לתוך האוזן כמו אטמים ומגיעים עד לתעלת האוזן. דבר זה מאפשר אטימות לרעשי הסביבה החיצונית וסאונד נהדר. כמובן שתלוי ביצרן ובאיכות האזניות. יתרון נוסף הוא שהן מאוד קלות ולא מרגישים אותן כלל מה שמאפשר לך להתהלך ברחוב עם המוזיקה האהובה עליך ולהיות בעולם שלך. ניתן לחבר אותן למחשבים ומוצרי אלקטרוניקה שונים.

לסיכום

עכשיו הבנו שצריך לחפש אזניות שישרתו אותנו בצורה הטובה ביותר, יש המון סוגים שונים ומגוונים אך רצוי שדבר ראשון נחשוב על המטרה לשמה נרכוש את האזניות החדשות שלנו.

אודות Yehi

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Bitnami