עמוד הבית / Emabey Blogs / דבר אליי במדבקות

דבר אליי במדבקות

אין על החורף כדי שהפולניה שבי תתאהב בבית שלה מחדש.
כן, אני מתה עליו גם בקיץ (בעיקר כשהמזגן עובד ואני מרגישה את הקור בעצמות) אבל בחורף זה בא בטבעיות והכי כיף להגיע למצב בטטה על הספה (שאני אתבטל???) ולחלק הוראות משם.
אז למה שלא להוסיף לי כל מיני כיף ככה מסביב?
אני אמנם מציירת והבית מלא ציורים שלי ועבודות ואוטוטו מוזיאון אבל אני אוהבת שהקירות עצמם לא משעממים ויש כל כך הרבה מהם בבית- אז הנה הדרך שאני רוצה להוסיף לבית שלי קצת אישיות…


הקישורים בתמונות

אז כדי שהיה בטוח מי לובש פה ת'מכנסיים הזמנתי לי כזה זוג של ציפיות לכריות- כי תמיד טוב להבהיר דברים מראש!

כריות


את המדבקה הזו הייתי מדביקה מחוץ לדלת בחדר המדרגות, לא בגלל שאני שכנה טובה ורוצה להזהיר את הסביבה- זה פשוט כל כך מתאים שהילדים יחזרו למציאות עוד לפני שהם נכנסים הביתה ומקבלים את השוק של היום … שוב, פשוט עדיף להבהיר את הדברים האלו מראש!

מדבקת קיר.JPG6


ואז … הם כבר נכנסים הביתה ואני כבר מחממת את הגרון למנטרה הקבועה "תעשו כאילו שאתם אוהבים אחד את השני", "תעשו כאילו שאתם אחים" ועוד כל מיני דברים שבאמת חשובים כמו "תגמרו מהצלחת, אתם יודעים כמה ילדים רעבים יש בעולם???"- אז אחרי שאני מסיימת אני אפנה אותם לחוקים של הבית (אלו הפחות חשובים)

מדבקת קיר5


לכתוב להם שמות מעל המיטה זה יפה נכון??? ככה גם כל אחד יודע איפה המקום שלו (שלא יהיו טעויות כבר אמרתי???)

אותיות


לחדר הבנות חשבתי על משהו צבעוני והן רוצות ורוד אז זה אחד מהשניים (בחרתי בעץ שהוא ורוד בגלל שהפולנייה הזו מאמינה שצריך גם קצת סמליות בחיים אז שיהיה לצמיחה גדילה ופריחה)

מדבקת קיר1

 


מדבקת קיר3


לבן שלי חשבתי דווקא על משהו כזה שהוא לא יותר מדי נשי ולא גברי וגם הוא מתחבר לחיות אז זה יכול להיות מגניב (חתול שחור בבית של מכשפה פולנייה זה MUST אז לא משנה באיזה חדר הוא…)

מדבקת קיר


פינת האוכל שלי היא חדר חשוך… אין חלונות ואין פתח אז אשליה כזו של חלונות החוצה יכולה להיות מדוייקת כי כשמכבים ת'אור עדין יהיה חושך ואני אשב שם לבד לפני שמפנים את הכלים … בול אני!!!

מדבקת קיר2


ואם יישאר לי זמן אחרי כל זה אני אוכל לשבת ליהנות מהבית שלי ולחלום לאן אני רוצה לנסוע

מדבקת קיר4


כל המדבקות שהעליתי פה מחכות לקניה הבאה, אחרי 11.11.. פשוט חגגתי קצת בקניות, האיש עם המשכורת בבית עדיין לא ראה את זה אז שקט פה עדיין אבל חכו שהוא יבין מה אני עשיתי….. ואז באמת עדיף לי להשקיע במשהו אחר חוץ משמלות, מעילים ונעליים… מדבקות זה יהיה הדבר.
המדבקות כולן בגודל XL ובדף המוצר יש פירוט של הגודל אחרי הדבקה על הקיר.

אודות אמא תפרנית

נשואה, אמא לשלושה ילדים (למרות שהייתי בלידות של כולם אני עדין לא מאמינה שהם שלי) וכלב... בית עם משכנתא והחיים שדופקים על הדלת בכל רגע (גם כשאני נחה צהרים), ואין מה לעשות,למרות הפולניה שבי, אני נהנית לפרגן לעצמי כשאפשר (וכשאי אפשר אני אחלה מקגיוור ואני מוצאת יש מאין) אבל כשאפשר לקנות אני קונה. חלק מהקניות הם עבור הכיף הקטן שלי אבל הרבה ממנו הוא בשביל המתבגרת שלי הנער המתוק שלי והקטנה שעוד תהיה גדולה.... אז אין ומה בדיוק.. נגלה יחד

נסה גם את

קטלוג סטים תואמים לאמא ולבת בעליאקספרס :-)

שלום לכם, המון זמן לא עשינו קטלוג, הסיבה העיקרית היא שאנו תמיד מעדיפים להמליץ מוצרים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Bitnami