עמוד הבית / Emabey Blogs / מוצרים לעור רגיל ועדין וטיפול בפיגמנטציה (Alin Tzruya)

מוצרים לעור רגיל ועדין וטיפול בפיגמנטציה (Alin Tzruya)

אני מרגישה כל כך חייבת לקבוצה המדהימה הזאת שאני לא מסוגלת לעבור על סדר היום מבלי להמליץ על מוצרים שהביאו לשיפור מדהים במראה העור ,הגוף, והשיער ! החלטתי לשתף את כל שיגרת הטיפוח שלי מכף רגל ועד ראש, בדגש כי לגבי המלצות לטיפוח העור, הרוטינה שלי לא קבועה , ולכן אני אמליץ על מוצרים לפי קטגריות וגם על מס' קומבינציות שהפכו אצלי לשגרה.

ככל שאני יכולה להעיד על תוצאות בנוגע לעור הפנים , הן באו לידי ביטוי בשיפור ניכר בפיגמנטציה, עור מוצק, זוהר,וחלק.
חשוב לציין שאני בת 34 ,סוג העור שלי עדין, בחורף רגיל, בקיץ מעורב (ללא קמטים /פצעים) רוב המוצרים נותנים מענה גם לקמטים.

אני מציינת שרוב ההמלצות שלי לטיפוח עור הפנים יתאימו לחורף, ולחילופין, לכאלה שהמפגש עם השמש היא דרך חלון המשרד. הואיל ומדובר בחומרים פעילים, אני מזהירה שחשיפה לשמש עלולה להביא לתוצאה הפוכה ולהחמיר את הפיגמנטציה. לכן זה בתנאי שלא נחשפים לשמש, ושימוש במסנן קרינה לא פחות מ-50 SPF.

1. לכפות הרגליים- אני ממליצה על הבייבי פוט של חברת הוליקה הוליקה, השלתי עור מכף הרגל כמו נחש, והיא חלקה ממש כמו של תינוק, מדובר במוצר מדהים :

2. ואיך אפשר ללא הפילינג של פרנק! הוא העלים לי את רוב הצילוליטיס שכיסה את הישבן החמוד שלי ב-2 טיפולים בלבד, זאת בשילוב ספורט כמובן . והעור…. הפך רך וחלק כמו משי. אני משתמשת 'בטעם' הקלאסי, קפה , ובאופן אישי מטורפת על הריח שלו. הוראות שימוש: אני מתקלחת כרגיל לפני השימוש בפרנק, דהיינו, חופפת, ומסבנת את הגוף, מייבשת את העור ורק אז מתחילה לסקראברב, משמע, מעסה את כל הגוף ובעיקר את החלקים הבעייתים במשך דקות ארוכות, שוטפת כעבור 15 דק', ומאמצת את זה כ-פעמיים עד שלוש בשבוע, Keren Alaluf Sharabi כמה אני אוהבת אותך על שהכרת לי את פרנקי..

הערה: בנות המליצו עליו גם כמסייע לצלקות אקנה.

3. שיגרת הטיפוח לשיער, אני אציין תחילה שהשיער שלי מתולתל עם החלקה: קודם כל לאחר חפיפה אני מורחת על שיער רטוב תרסיס המגן מפני חום מייבשי השיער למיניהם, בריח קוקוס משגע… ומאוהבת במוצר הזה בכלל .
לאחר מכן, מייבשת את השיער עם פן כמה דק' ומורחת כמה טיפות של שמן קוקוס ( מעולה לנשירה), אני משתמשת בשל חברת ג'מוקה שקניתי בסופר , אפשר להשתמש בכל שמן קוקוס בעדיפות לכזה בכבישה קרה שאינו מזוכך:

4.מסיכות לפנים שהתאהבתי בהן:
א. מסיכת עגבניה מבהירה… הומלצה כאן רבות, אני אישית משאירה אותה על העור גם שעה ואפילו שעתיים (בהוראות כתוב להשאיר אותה מס' דק')http://beautynetkorea.com/…/myshop/myshop_orders_detail.php…
ב. המסיכה המנצחת שלי היא , מסכת דלעת מבהירה, היא קצת מעקצצת, ומרגישים שהיא עושה את העבודה, מבוססת על תאי גזע מפירות, שהמטרה שלהם היא לחדש תאים פגומים, ברכיבים: דלעת העשירה בבטא קורטן, חומצה גליקולית מפירות הדר, ודבש מאנוקה. הרכיבים האלה מצביעים על כך שהיא תתאים ותעזור גם למי שיש אקנה:


ג.מסיכת שינה סנואו וואייט שאני מאוד אוהבת על בסיס נאסינאמיד (מבהיר) – מורחים בלילה ושוטפים בבוקר:

5. לעיניים אני מורחת ויטמין סי כאמור, ולאחר מכן סרום וקרם עיניים של רביבה שאני פשוט מעריצה ומאוהבת בהם, העור הפך בהיר באופן משמעותי, והאיזור נראה מוצק ומתוח (אין לי קמטים, אבל אין לי ספק שזה ישפר/ יעלים את הקמטוטים למי שיש). השתמשתי לפני כן בקרם עיניים של חברת מיזון ולא הבנתי איך הוא בדיוק תורם לי… מבחינתי הוא ברשימת הדיס המלצות שלי.
הקישור לסרום-


הקישור לקרם-

פעמיים בשבוע אני משתמשת בפאטצ'ים , למי שלא יודעת, מדובר בשבלונות שמניחים מתחת לעיניים למשך כ-20 דק', הסוג הזה שאני משתמשת בו מכיל פנינה שחורה שהוא עשיר בחומצת אמינו ומינרלים, זהב המסייע לזרימת הדם, ומבהיר. לא שוטפים לאחר מכן! מסירים את הפאטצים ונותנים לאסנס שהוא ספוג בו לחלחל לעור תוך טפיחות קלילות עם האצבעות( לפני השינה אני מורחת את הסרום ואת קרם העיניים של רביבה כרגיל).

6. ניקוי העור: אוהבת מאוד את שמן הסודה של הוליקה הוליקה , ומשתמשת בו כשלב הראשון ברוטינת ניקוי העור –

Holika-Holika-Soda-Pore-B-B-Deep-Cleansing-Oil-150ml-BB
לאחר מכן אני מנקה עם פדים הספוגים בעץ התה שאני ורוב הקבוצה מכורים אליהם .הם תמיד מוציאים לי עוד שאריות לכלוך, מומלץ לשטוף את הפנים לאחר מכן, אעפ"י שלפעמים אני נוהגת שלא לעשות זאת –


שלב שלישי: אני אוהבת להשתמש בשלושה סקרבים לחילופין : הראשון הוא פילינג גומאז' של סיקרט קיי (ללא גרגירים), הוא עדין בריח לימוני (ללא גרגירים), מסיר תאים מתים ומותיר את העור מבריק ונקי, מיותר לציין שיש לו יכולת הבהרה… בכל זאת לימון… המלצה מעולה של Yonit Gruber-Hazani  –


המלצה שנייה היא על סקראב גרגירים מדהים! שהומלץ ע"י Iris Shahnovich המדהימה, לכאורה מדובר בעוד סקראב גרגירים, אבל אחרי מס' שימושים בודדים מבינים שזה ממש לא עוד אחד, אלא האחד! הסקראב הזה הוא על בסיס פרי משמשים והוא מבהיר את העור, מסיר תאים מתים והעור מרגיש כאילו עבר פעולת פוליש, מבריק וזוהר –


המלצה שלישית היא פילינג תפוח של טוני מולי שאני מעולפת עליו , הוא מכיל תמצית תפוחים ופאפיה-

7. טיפול בפיגמנטציה : א. קומבינציה ראשונה ומדהימה שתגרום לכן להראות כאילו עברתן טיפול עשרת אלפים המכילה הן שגרת טיפוח ללילה והן לבוקר בדגש שזה מתאים רק למי שלא נחשפת כלל לשמש: בלילה, אני משתמשת בפילינג של פרנק ( הקישור שלו צורף לעיל) 3 פעמים בשבוע, שוטפת במים ללא סבון! לאחר מכן אני משתמשת בסט המכיל בקבוק של חומצה הילארונית ובקבוק אבקה המכילה: ויטמין A- רטינול, ויטמין C, ניאסינאמיד, וויטמין E ושלל דברים מעולים התורמים למיצוק העור, הבהרה, קמטים וכו' תחילה, אני מורחת את החומצה ההילארונית – בדגש כי לא מדובר בחומצה כמשמעה, אלא בלחות. אני מחכה שהיא תספג היטב, לבינתיים אני מערבבת על היד את האבקה עם קרם ההבהרה פנדה של טוני מולי ומורחת על הפנים ( הקרם די כבד ולכן מומלץ לשימוש רק בלילה), מעל אני מורחת קרם לחות ( כל אחת וקרם הלחות לפי סוג העור שלה)
חומצה הילארונית +אבקה –


קרם פנדה-


בבוקר אני שוטפת את הכל עם סבון פנים מבהיר ומדהים על בסיס חומצה קוג'ית ופאפיה עם ספוג קונג'אק.
סבון –


ספוג קונג'אק –


בבוקר: אני משתמשת בטונר מבהיר של חברת קוסרקס לאיזון רמת החומציות של העור – אני אישית ממש אוהבת אותו, מרגיש לי שהוא מספק לעור שלי לחות, והוא ממש עדין, לאחר מכן מורחת ויטמין C שמלבד היכולת שלו להבהיר ולהגביר את ייצור הקולגן בעור, הוא מכיל נוגד חמצון רב עוצמה ( חובה לשמור אותו במקרר), מעליו קרם לחות מבהיר של האדה לאבו שהוא אחד המוצרים המדהימים שאני אוהבת, קרם הסנואו וויאט שאני מאוד מאוד אוהבת על בסיס ניאסינאמיד (מבהיר) על תקן פרמייר, וכמובן קרם הגנה של חברת אמ. די פורמוליישן. המלצה של Odelia Ginzburg המקסימה.
קרם לחות האדה לאבו-


ויטמין סי –


טונר-

COSRX-AHA-BHA-Clarifying-Treatment-Toner-150ml
סנואו וואייט –

Secret-Key-Snow-White-Cream-50g
קרם הגנה-

קומבינציה 2 לטיפול בפיגמנטציה+קמטים בהמלצתה של עידית אייכנברנר לשימוש בלילה, ואתן קמות עם עור זוהר, מלא חיות, כאילו עברתן טיפול פנים, ועם ההתמדה אתן תבחינו במשך הזמן שהעור הולך ומתבהר:
תחילה אני מורחת ויטמין E , מעליו ויטמין C (צורף קישור לעיל), ומעל חומצה הילארונית (צורף קישור לעיל) , לאחר מכן מערבבת על היד את כל המוצרים הבאים ומורחת(נקודה בגודל אפון מכל מוצר) : רטינול, חומצה גליקולית 5% , אסטאקסנטין, ניאסינאמיד, קרם גוג'י ברי.
ויטמין E- של חברת אוויג'ל 200 (הקופסה בצבע סגול) ניתן להשיג מכל בית מרקחת בעלות של 15 ש"ח. הערה: אמורים לחורר את הקפסולות ולמרוח.
רטינול 1% –


אסטאקסנטין-


חומצה גליקולית 5% –


קרם גוג'י ברי –


ניאסינאמיד 5% –

הערה: אתן לא מחויבות להשתמש בכל המוצרים בכל קומבינציה, כל אחת תבחר מה מתאים לה, תקרא על המוצרים והחומרים שהם מכילים, הכוונה שלי הייתה בפוסט הזה לתת לכן מידע על פי הניסיון האישי שלי ולומר לכן במילים אחרות שכל מוצר ומוצר שהוזכר מעולה בפני עצמו. וברור לכן שגם אני לא מחילה על העור שלי את שיטת הקומבינציות (שיטת השכבות עפ"י תורת היופי הקוריאנית) בכל יום…. ולפעמים משתמשת רק במוצר או שניים.

7. למילוי הגבות, אני מורחת שמן קיק, בצירוף רטינול  , ואכן שיער הגבות התמלא בצורה ניכרת לעין לאחר כחודש, כהוכחה לכך: מעצבת הגבות שלי הבחינה בשינוי ללא שיידעתי אותה בשימוש על המוצרים הללו קודם לכן. התודה היא לעידית אייכנברנר שהמליצה לי על כך.

מוצרים ממולצים נוספים :
1.אני הזכרתי את זה כמעט בכל פוסט שלי, וזה בזכות יונית! מהשימוש שלי בפדים לניקוי הפנים של קוסרקס עולה כי הם הפדים הכי טובים שנתקלתי בהם אי פעם, מומלץ בחום!!

2. זה לא זה בלי הקופסה המהממת שלהם –


3. הבאלם לשפתיים של טוני מולי, פשוט מאוהבת בזה-


4. אלוורה 100% טהור, לא פחות ממעולה –

3W-Clinic-100-Aloe-Vera-Soothing-Gel-300g-Korea-Cosmetics
5. סרום אפרסקים על בסיס סליקון מכיל ויטמין C וויטמין A(רטינול)- מאוהבת במוצר הזה, משמש כפרמייר ולא כסרום כמשמעו, הוא מחליק את העור ומצמצם נקבוביות בצורה פנומנאלית.

הנחה לקניה ראשונה באתר אייהארב בהזנת הקוד DJL126

הנחה לקניה ראשונה באתר ויטה קוסט דרך הלינק http://goo.gl/ganBxp

מי אמרה טיפול עשרת אלפים ?!

אודות ADD2CART

נסה גם את

הדרכת קניות ברשת ראשונה(רמת ישי 16/10/2017)

אז על מה דיברנו בפגישה ומה חשוב לשים לב כשמתחילים לקנות ברשת – הדרך הבטוחה והמומלצת ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Bitnami